OBAVIJEST RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/DJECE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ ZA PEDAGOŠKU GODINU 2021./2022.

Roditelji/skrbnici koji imaju upisano dijete/djecu u Dječji vrtić „Trešnjevka“, a ne odgovara im po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/djece u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju od 15. do 26. ožujka 2021. godine u dječji vrtić koji dijete/djeca pohađa/ju.

Komisija za upis djece rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću „Trešnjevka“ i kriterijima za prednost pri upisu.

RAVNATELJICA
Lidija Redžepović

Dokumente za prijelaz možete preuzeti ovdje:

Obrazac Zamolbe za ispunjavanje rukom (PDF)
Obrazac Zamolbe za ispunjavanje na računalu (DOC)

© 2021 Vrtić Trešnjevka. Sva prava pridržana.